Ігор Васюник: "Постать Івана Геля у відновленні української держаності..."

Ігор Васюник в facebook:

Постать Івана Геля у відновленні української держаності важко переоцінити. Його позиція, незламність волі та справжній, а не підробний патріотизм дотепер є прикладом для багатьох українців, особливо молодого віку. Адже те, що хлопець має позицію та хребет, Іван Гель показав ще у десятому класі, коли відмовився вступати до комсомолу. Хто знає, який тоді був рік, розуміє, яку відвагу та мужність потрібно було мати, щоб заявити про це вголос. А потім арешт, увязнення, радянсь ... кі табори Об этом сообщает bazaar.in.ua со ссылкой на СМИ.

Іван Гель не любив слова дисидент. Та й героєм себе не вважав. Але це ще раз свідчить про надзвичайну скромність та жертовність цієї людини. Головне, що героєм його вважають мільйони українців, галичан, львівян.

Мені надзвичайно шкода, що на зорі відновлення незалежності я ще не займався політикою. І не міг хоча би збоку споглядати, як Іван Гель з однодумцями закладали підвалини незалежної Соборної України. І робили це щиро та безкорисно, як і личить справжнім синам України, в сонмі яких Іван Гель завжди посідатиме особливе достойне місце.

Ігор Васюник

ТОП новости

Вход

Меню пользователя