"ЗНО в магістратуру": для вступників проведуть третю сесію ЄВІ з іноземної мови

Для вступників у магістратуру, які хочуть повторно скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, в листопаді проведуть спеціальну третю сесію. Відповідний наказ МОН був опублікований сьогодні, 17 липня 2019 року (у додатку).

Реєстрація на третю сесію триватиме з 7 до 15 жовтня, а сам іспит відбудеться 5 листопада. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові. Об этом сообщает stinain.in.ua со ссылкой на СМИ.


Для реєстрації вступнику треба буде звернутися до приймальної комісії одного з вишів, куди він планує вступити. Важливо, що перед цим обов’язково необхідно уточнити, чи передбачені Правилами прийому ЗВО додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування в магістратуру.


Результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу 2019 року тільки на контракт.


Вступники також мають звернути увагу, що, на відміну від основної та додаткової сесій, третя сесія буде платною – вартість окремо визначить Український центр оцінювання якості освіти. Передбачається, що вона буде на рівні пробного тестування ЗНО для школярів.


Нагадуємо, що єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО мають складати вступники в магістратуру спеціальностей галузей знань ʺГуманітарні наукиʺ (крім спеціальності 035 ʺФілологіяʺ), ʺСоціальні та поведінкові наукиʺ, ʺЖурналістикаʺ, ʺПравоʺ, ʺСфера обслуговуванняʺ, ʺМіжнародні відносиниʺ, ʺКультура і мистецтвоʺ (крім мистецьких спеціальностей), ʺБогослов’яʺ, ʺУправління та адмініструванняʺ, ʺІнформаційні технологіїʺ, ʺПублічне управління та адмініструванняʺ.


Основна сесія ЄВІ відбулася 2 липня 2019 року, в ній взяли участь понад 55 тис. вступників.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/zno_v_magistraturu_dlya_vstupnykiv_provedut_tretyu_sesiyu_yevi_z_inozemnoi_movy_321449.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя